Ніколи не замислювався, зраджує мені дружина чи ні. На неї зазвичай задивляються. Йде по вулиці, мужики їй у слід озираються. Друзі, які приходять в гості, намагаються їй у декольте заглянути. Ну а взагалі, приводу для ревнощів вона мені не давала. То-є я ревнував її зазвичай коли хто-небудь з друзів грюкне її по попці, або напів-жартома поторкає за груди. У нашому колі це нормально і показувати свої ревнощі вважається поганим тоном. Я й сам так іноді роблю з чужими жінками з нашого кола. Але те що сталося 5.12.2010 року .... Ну вообщем вечір. Пиятика. Тільки свої. Раслабуха цілковита. Горілка, анекдоти, танці. Танці. Чомусь у той вечір, один з наших, почав тільки з моєї Ксюхою танцювати (Оксана це її справжнє ім'я). Пиятика тривала. Вже всі розбилися на маленькі групи, по два-три людини. Познаходили якісь близькі відверті фото оголених дівчат всім теми. Изредко попивали горілочку. Виходили на перекури. Вообщем майже все як завжди. Я свою Ксюха втратив з поля зору. У мене скінчилися сигарети і я пішов до кімнати, де Ксюха кинула свою сумочку.  Я завжди, про запас, беру зайву пачку сигарет.