Порушивши і помазав мій член слиною і вологою її піхви, вона наділа на мене презерватив. Я ліг на спину. Вона повільно, але спритно насадив себе на мій член. Повільно, прискорюючи, вона вводила мій член в свою піхву. На презервативі здалися краплі її виділ. Ми обидва стали постановити, готуючись скоро до потужного оргазму. І ось коли нам залишалося хвилини дві до оргазму, вона попросила мене увійти до її незайману Попков. Я був трохи спантеличений, але вона сказала, щоб я не хвилювався. адже вона прийшла до мене зі зробленим будинку клізмою.  Ми помінялися місцями, вона ізогнула свою спину і розсунула якомога ширше руками свої сідниці. Я повільно ввів спочатку голівку члена в її попку, а потім завантажив його весь. Члену було важко пробиватися крізь девстенную попу, відео гарячих жінок голими. Я міг розрізнити в її стогонах і біль і насолода.  Після 5 хвилин стінки її попки піддалися мого члену, вона стала кричати і незабаром я скінчив. Вона вивела мій член зі своєї попки і вставив собі в піхву. Я почав повільно, нарощуючи темп, сік з її лона сочився струменями, капав на ліжко. Вона продовжувала кричати, спина її покрилася краплями пота.Я відчував наближення оргазму, я хотів закінчити, ще 5 потужних поштовхів і ... я зірвав презерватив зі свого члена і кінчив їй на талію. Обидва в пориві оргазму ми злилися в поцелуе.Я припав до її губ, при цьому не витягуючи пальці з її піхви. Вона кусала мої губи.  І незабаром скінчила. Ми пролежали знесилені на ліжку години 2.  Вона одяглася, поцілувала мене і пішла ...

Теги: відео, гарячих, жінок, голими