На цей раз я сигарети поклав їй в сумочку. Візьми я їх з собою відразу, можливо б я нічого і не дізнався б. Напевно ви вже догодались, що її просто напросто еблі. Вона стояла на підлозі, на рак. Впиралася руками в спинку дивана. Спідниця була на спині. Один з наших приятелів навіть трусики з неї не зняв. Просто відсунув смужку з промежини в бік і притискаючи її руками за сідниці, рівномірно, не поспішаючи дер мою Ксюха. Блуза, на її грудях була растегнута. Сиськи вивалилися з ліфчика тряслися від поштовхів нашого приятеля. Оксанка аж стогнала кожен раз, коли той занурював у неї свій член секс у дупи молодих дівчат. Я стояв не довго. Вони мене так і не побачить. Потім я просто розвернувся, і нікому нічого не кажучи пішов додому. Коли Ксюха повернулася, вона у мене питала чому я пішов. Я сказав, що мені стало погано. І ось я вже три дні мучуся, говорити їй те що я віділ, чи ні. Якщо я їй все розповім, вона скаже чому я не зупинив це. А далі скандал, розлучення. А я не хочу з нею розлучатися. Мене порушила ця картина ... і як далі бути не знаю?

Теги: секс, у дупи, молодих, дівчат