Я люблю їздити в різні будинки відпочинку один. Ні, з друзями звичайно теж непогано, відразу своя компанія, але іноді наодинці є свій кайф. Як казала одна дівчина: "На ранок одягла темні окуляри, пройшла повз всіх і плювати. Бачиш їх всього два тижні, яка різниця, що ти витворяла минулої ночі". Путівку дешево я купив у студентському профкомі, на південь не дісталося, ну і фіг з ним, в середній смузі красунь не менше. Їхати на автобусі належало години 4, квиток я купив. зібрав сумку і ось стою на Тушинському автовокзалі. Деяка кількість молодих людей збираються туди ж я визначив одразу і почав вишукувати симпатичних дівчат. Дівчата були і це втішало, були і парочки, і вільні. Поки їхали в автобусі, еротичні сиски голих дивчат
вони пили пивце і виспівували Земфіру .. "Ну па-а-ачему?? Ла-ла-ла!". Треба сказати ця Земфіра, зі своїм найпершим на той час альбомом, дістала мене жахливо, поверхом нижче вони весь час її зараз, але зараз з нею в мене тільки самі класні асоціації. Познайомився я з цією компанією відразу по приїзду, і ми почали відзначати наш відпочинок.