В основному ми жили на п'ятому поверсі корпусу і, оскільки заїхали ми першими, він був кращий - щойно відреставрований, з прикольними арочками в кімнаті. Я оселився в одному номері з хлопцем із їхньої компанії, а дві дівчини жили прямо під нами. Спускаюся я до них у номер, а вони душ приймають. Одну з них, трохи краще, звали Наталкою, вона як раз вийшла з ванної в рожевому халатику, і під ним явно нічого не було.  Я сів на її ліжко, вона сіла поруч, ми почали тріпатися, що робити далі ввечері. Під час розмови халатик трохи розтулений і мені стало видно невелика гарні груди і сосок. "Так-так, думаю," гарний початок. "Увечері веселилися і пили пиво. На следущий день в сусідній ебут дівчаток у дупу
номер заїхали дві дівчини, дві Юльки, одна "суперсекси" зі скаженою фігуркою, довгим волоссям. фарбована блондинка, які заводяться відразу по дикому, інша з ляльковим красивим личком, але не така висока і стройненькая. З ними я почав фліртувати на ранок на пляжі, причому сподобалася мені відразу перша, а спочатку я на неї не дивився, як виявилося, правильно, а гуляв з другої, між іншим вона була заміжня.