Увечері ми з нею пішли на дискотеку, а після гуляли за ручку під зірками і базікали про всяку нісенітницю. Повернувшись в номер, не заставши там Юлі номер один, я почав демонструвати своє вміння масажу, про що розповів їй раніше. Цікаво, а чому більшість дівчат не вміють робити масаж? Мені ні одна не попалася, яка б уміла робити. Всіх вчити доводилося. Так ось Юлька лягла на ліжко, зняла джинси і футболку і залишилася в білих трусиках і ліфчику. Лягла на живіт, і я почав робити їй розслабляючий масаж. Спина в неї була зовсім крихітна, але дуже приємна, просто шовкова шкіра. Я розстебнув застібку ліфчика, масажував спину і Попков, але далі поки не заходив. "Все", кажу, "тепер ти мені!" -Я не вмію, відповідає. - Нісенітниця! Давай спробуй. Я зняв сам футболку і ліг на живіт, а вона сіла мені на попові або на ноги, і почала приємно "походжати" пальчиками по спині, я награно стогнав від задоволення. Потім я фото голих сисястих дівчат безтрусів перевернувся на спину, обняв її однією рукою, а вона гладила мені живіт. Я шепотів компліменти, погладжував їй спинку і вже заповзав пальчиками під ліфчик, чіпав м'який сосочок і груди. "Ой, я зараз зроблю що щось не те", шепотіла вона. "Ось і дуже добре!", Думав я.