Мій член встав і потім практично не лягав. Слово за слово і ми домовилися, що спимо всі разом (утрьох з іншого Юлькою) сьогодні тут. А тут і Юлька2 повернулася, хотіла піти, але ми її зупинили і вона залишилася. Всі приготувалися лягати спати. Я пішов у свій номер за презервативами, вмився, почистив зуби, а Юльки стали митися у себе. Я повернувся, ми зрушили ліжка, все було готове. Я щось навіть розхвилювався бо з двома дівчатами ніколи не спав. Але тут повернулася з ванної вся чистенька і запашна секси Юлька і лягла на край ліжка. Вона була в трусиках і синій сорочці. Недовго думаючи я простягнув руку під неї і почав погладжувати їй гладку спинку, переходячи на прохолодні груди, голі американські дівчата 16 років фото все моє хвилювання в момент випарувалося, я кейфував від її тіла. Юлька задишітла глибше і явно почала порушуватися, а я гладив її чудові грудей. Потім я різко перевернув її обличчям з себе і ми почали пристрасно цілуватися, я зовсім розстебнув її сорочку і притиснув її до себе. Мій член давно стояв по стійці смирно і вимагав "сатисфакції". Тут повернулася з ванною, інша Юля. "У-у-у-у", сказала вона і лягла на іншу сторону ліжка. Я негайно просунув руку їй під сорочку і почала пестити її.