Усе дійство доставляло нечуване задоволення. "Ну, дівчатка! Покажіть мені що ви вмієте", сказав я. Юльки негайно розгорнулися і стягнули з мене труси, мій член з радістю вистрибнув. Одна взяла його в свій солодкий рот і почала обережно смоктати, інша масажувала мені яєчка і корінь члена, а іншою рукою почала пестити себе. Я в цей час стягнув чорні прозорі трусики з прекрасною попки Юльки-секси і посунув її так, щоб моя голова опинилася між її ніжок. Від її кицьки виходив запах, хвилюючий, і надить до себе. Я обережно пальчиком розсунув бриті кицьки дівчат 18 років фото губки і почав масажувати клітор. Вона відразу відгукнулася низьким стогоном, намокла і почала ще активніше смоктати мій член. "Ще-її, сильніше і глибше", простогнала вона. Я засунув їй три пальці в піхву і почав активно водити туди-сюди. Юлька почала сильно підмахувати і крутити попою. Інша Юлька, забувши про нас, забилася в куток ліжка і вже двома руками, постогнуючи і закривши очі, пестила сама себе. Вона засовувала пальчики собі в піхву, її піська сильно набрякли і блищала у світлі каганця. Я вже щосили лизав іншу Юльку, а вона виводила своїм набряклі клітором кренделі у мене на обличчі.