Мені це лизання набридло, я повернув її до себе. Вона лягла на спину і вичікувально дивилася. Я дістав презерватив і натягнув його на свій член. "Юлечко, ти просто божевільна, такого у мене ще ні з ким не було", це була чиста правда, але тільки зараз я розумію як це банально звучало. Але нарешті мій член опинився у неї всередині. Там було дуже навіть вузенькі і гаряче, але дівою вона вже не була. Я почав "працювати". Юлька по божевільні стогнала і ледве не плакала, ці крики розносилися по всьому поверху. Це заводило мене ще більше, але довга гаряча сексуальна топ 20 дівчат прелюдія і ссання зменшили чутливість мого члена, я все ще не закінчував. "Я хочу ззаду", прошепотів я їй. Юлька перекинулася, мені відкрився прекрасний вид на її талію і попу. Про анал я тоді якось зовсім не думав, і ми продовжили шалений траханье. У цій позі Юлька почала просто ридати, її всю затрясло і вона скінчила, думаю, що вже другий раз. А я все ніяк. Ми поміняли позу на "наїзниці", Юлька понеслася на мені, а я м'яв її чарівні грудей. Це тривало ще кілька хвилин, після чого я повалив її на спину, прискорив темп, Юлька завила, а я, також простогнав, випустив довгу струмінь сперми. Кааайф.