Тут молодий у мене за спиною видав якийсь крик, часто-часто задихав я відчула, що в мене між ніг стало волого. Він скінчив і відразу зупинився, трохи постійно не витягуючи з мене свій агрегат, поки той зовсім не обм'як і не вислизнув сам. - Вах, які молодці, - сказав майор, - А ти що хуй не міг дістати, хто зараз після тебе захоче туди лізти. - А тепер ми всі вип'ємо, відстебнути їх! Ноги у мене зовсім затекли, тому коли прапорщик відстебнув мене від чоловіка і від ніжок столу я впала на підлогу. Я лежала на голих дошках ліжка, плаття було зібрано десь під пахвами. Хтось стискав мої щоки і тримав голову. Майор всій тушею навалився на мене. Через хвилину я вже не розуміла що відбувається і де я знаходжуся. Я перетворилася в овоч і за всім, що відбувається спостерігала як би з боку. Я лежала на голі дівчата показують письки холодному кам'яній підлозі на животі а в пряму кишку ніби вбивали кол, в роті у мене постійно був чийсь член. Я не відчувала більше нічого. Я дивилася на чоловіка, що лежав без свідомості на столі, його ноги були закинуті на плечі прапорщика. Я прокинулася у повній темряві було тихо й душно. Я втратила свідомість. Другий раз я відкрила очі вже в лікарні в Махачкалі. Лікарі розповіли що мене знайшли в багажнику автомашини кинутої перед блок-постом на кордоні з Чечні, на передньому сидінні сидів якийсь черевань у міліцейській формі, у нього була прострелена голова. Свого чоловіка я більше ніколи не бачила. Цих ментів теж не знайшли. Вони зникли в Чечні.

Теги: голі дівчата, показують письки