Я змінив позицію, обхопивши її руками під ноги і притиснув до стіни, вона схрестила їх на моїй спині і почала люто й швидко стрибати на мені. У момент оргазму, я вивів член з її і кінчив їй на обличчя. Бризки сперми потекли каламутними струмочками по її підборіддю, стіках на груди ...  Повністю помившись і скінчивши ще два рази, ми вийшли з ванної. Обидва голі ми пройшли на кухню.На столі стояла тарілка з гроном винограду. Я посадив її на стіл і почав роздавлювати виноград на її пишних грудей. Соковиті і солодкі бризки винограду стікали по ній.  Як було приємно дивитися як довгі і тонкі цівки вина стікають по її грудях, зупиняючись на її соска, а потім далі: у улоговинку пупка і роблячи знову зупинку в лобка і потрапляючи туди, звідки не менш довгими і тонкими струмками витікав сік.  Я припав до її квітки, висмоктуючи і поглинаючи всю її вологу, вона відкинула голову, вона була готова знову кінчити. Моя мова продовжував смикати її клітор, інтимні фото оголених дівчат перегляд.Она скінчила й волога потекла ще сильніше. Ми знову злилися в поцелуе.Я взяв її під ноги і не відриваючись від її губ, доніс її до ліжка. Ми хотіли ще і ще. Вона лягла на спину і заплющила очі, її соски набрякли, волога так і не переставала текти. Я вп'явся в її груди, облизуючи кожен сантиметр, легкими поцілунками я нагородив її животик і пригорнувся до лобка, стінки піхви, купалися в її соковитою вологи. Втретє я довів її язиком до оргазма.І вона з гучним криком скінчила, зігнувши ноги на моїй шиї. За її грайливим очам я зрозумів, що їй цього явно не достатньо. Вона хотіла, щоб я увійшов до неї ще раз.

Теги: інтимні, фото, оголених, дівчат, перегляд