Вона запитала мене, ні, швидше ствердно сказала: 'Ти хочеш мене! '. І цю хвилину наші губи злилися в пристрасному поцілунку, поки наші мови спліталися, вона встигла зняти з мене сорочку і брюкі.Я встав у ванну разом з нею. Я почав смоктати її великі як виноградини соски, опустився до пупка, а потім ще ніже.Она переставила одну ногу через мене, я обхопив її за талію і почав лизати її піхву, починаючи з клітора, а потім пробираючись мовою в її дірочку. Вона почала стогнати, отримуючи задоволення, її руки шарпали мої намоклі волосся. Я почав цілувати її стрункі ноги, гладкі як бархат гарячий секс дівчаток. Я повернув її до стінки і почав лизати її попку. Я сів на виступ біля стінки, вона ж села колінами на дно ванни, зняла з мене намоклі до нитки труси і взяла мій член в руки: спочатку вона облизувати його своїм солодким язичком, а потім охопивши всю головку ротом і почала його цілувати, так тривало протягом 5 хвилин і я було майже скінчив, вона масовано мої яйця пальцями. Насолодившись аральнимі ласками, я поставив її до стінки ванни, вона сперлася руками на холодну плитку стіни, зігнувши свою гнучку спину, наче кішка, показуючи мені свою підтягнуту Попков. Я увійшов до неї, починаючи з повільних поштовхів, я вводив свій член в неї повільно і глибоко, я відчув якесь тепло всередині її піхви, вона почала кричати, їй було добре, її попка сама рухалася в такт мого члена.

Теги: гарячий секс, дівчаток