У 9 класі ми з Женею стали заcматріваться один на одного ... Стали більше спілкуватися, писати один одному на уроці записки ... Я не помітив як ми почали з нею гуляти, цілуватися ... Така 'Дитяча' любов була приблизно полотора року.  Один раз я запізнився в школу (це було в 3 чверті 10 класу). Тихенько пробирався в клас, щоб повісити верхній одяг. Дивлюся на мобільник - там пару "есемесок" від Женьки - типу куди я пропав. Я їй пишу - все нормально, я прийшов і зараз зайду в клас ...  Повісивши куртку, закриваючи клас, бачу, що йде Женя (вона вийшла з уроку. Ми зайшли назад в клас, як зазвичай поцілувалися, пообнімалися ... Подальший розвиток подій я не очікував. Ми були з нею чисті. Вона запропонувала нам негайно 'подорослішати'.  Ці слова викликали у мене просто в шок. Жорсткий секс великих грудей, не міг сказати ні слова. Вона сіла на парту - я підійшов до неї, далі я обійняв її і далі пішов дуже смачний засос. Під час цього поцілунку лівою рукою я взявся за її пишні груди, вона на це обвила ногами мій пояс.  Поцілунок закінчився ... Я подивився в її очі і побачив у них страх, але в той же час - пристрасть, пристрасть яка була ще неизведанностью, перша пристрасть. Я розстебнув її білу блузку, вона допомогла рассегнуть бюстгальтер. Я почав цілувати її груди ... Мій статевої прилад мало не розривав мої джинси ...  Вона розстебнула і стягнула мої джинси, я теж саме зробив з нею ... Вона пріторонулась до мого члену - в той момент я думав, що зараз закінчу. Ні ... утримався ... Я плавно вставив свій член в її піхву. Це відчуття було просто супер ... Там все було волого і тепло ...  Так що все було в перший раз - досвіду тривалого предоргазменного стану в мене не було. Після 2-3 телоджвіженій вона зойкнула. Я витягнув член - він був у крові. Ми трохи віддихалися і я знову засунув його назад ...  Під час '2 'акту, як вона говорила, стогнала вона вже не від болю, а від задоволення. Через 20-25 рухів у мене з'явилася тремтіння по всьому тілу і я зрозумів, що кінчаю ... Закінчили ми разом. Я скінчив на парту.

Теги: жорсткий, секс, великих, грудей