Родом я з невеличкого містечка в Московській області, в якому я і виріс. Моя мати викладала фізику в школі, а батько був робітником. У мене був старший брат яким мама завагітніла за два місяці до одруження. Заміж мама виходила в 17 років - вже з животом! Знайомі, які не дуже близько спілкувалися з нашою сім'єю, думали, що мої батьки скромні, порядні люди, але це було не так! Люди, які знали нашу родину трохи краще, думали зовсім по іншому повністю роздягнені дівчата! Вони були впевнені в тому що моя мама - сама остання хтива повія. Любляча гроші і красиві шмотки, розпусна блядь. Кожен чоловік, у якого була можливість запропонувати мамі що-небудь (гроші, пальто, плаття, вечеря в ресторані або щось на зразок цього.), Трахкав її скільки і як хотів. Більше того, були й такі чоловіки (троє або четверо) які мали мою маму безкоштовно. Добре хоч мама рідко призводила мужиків додому, вважаючи за краще займатися сексом на чужій території, але бувало і таке що брала своїх кабелів і вдома. З якогось часу я став підглядати за нею і почав вести рахунок її мужикам, але скоро збився з рахунку. Побачити все, адже, я не міг, але те, що я бачив ...    Перед тим як я розповім вам, подробиці того що я бачив, я опишу свою маму. Зростання (168 см), повненька брюнетка, з гарним пружним задом, великими грудьми і сексуальним ротом. Перший раз я став свідком того, як трахкають мою мамку в січні 1973 року. Тато з мамою відзначали 15-ту річницю весілля. Гостей було небагато.

Теги: повністю роздягнені, дівчата