Все було як завжди; випивка, закуски, танці. Нагулявшись, поступово, гості почали розходитися і в результаті залишилися тільки два загальних "друга" батьків. Раптом один із чоловіків запропонував мамі одягнути ... весільну сукню, пояснивши це: "Що б все було, як і 15 років тому!" Мама пішла, а коли прийшла, я ахнув. Але постарався, щоб ніхто не почув, тому що, я вже ніби як "спав". Крім того, що весільну сукню, в якому з'явилася матуся, було їй вже замало. Так вона ще наділу наряд на голе тіло! Загалом з'явилась вона, нашого огляду, можна сказати гола!! Велика груди випадали з маленького ліфчика, волоски між ніг було видно через тонкий шовк. Чоловіки ошелешено дивилися на все це і один з них схопив її за руку притягнувши до себе.   Швидко глянувши на чоловіка (він п'яний спав на дивані) матуся підійшла до чоловіка. Який (звали його Валік) спершу притиснув маму до себе, після злегка відсторонив її, засунув руку їй під плаття і почав жадібно тискати її піхву. Іншою рукою він гладив її груди, яку мати оголила вже зовсім. Тут дивитись фотки голих сексуальних дівчат приєднався другий мужик - Гена. Він підійшов до мами зі спини, одну руку пристроїв їй на, вільну від руки друга, цицьку, а другу теж засунув під сукню і став м'яти мамину попу. Під час того як її пестили, матуся роздягалася. Вона миттю розстебнула і відкинула блузку, а після трохи нахилившись стягнула спідницю і була вже повністю гола, залишилися тільки панчохи і фата на голові. Коли вона стояла ще нагнутися Валик дістав з штанів свій збуджений член і засунув його матері в рот. Її не треба було просити! Вона відразу взяла член в руку і пристрасно лизнула голівку, виконавши так кілька разів, мама обхопила хуй губами і почала жадібно смоктати.   Для мене, це було щось! До цього я не бачив, як жінки смокчуть, зате зараз я бачив, як моя оголена матуся заковтує, по яйця, хуй мужика. Як мені здалося, смоктала мама вміло. іноді вона лизала мовою його залупу, а після засовувала член глибоко собі в глотку, впираючись носом у волохатий лобок Валіка. У цей час Гена у всю пестив пальцями її кицьку.

Теги: дивитись, фотки, голих, сексуальних, дівчат