Десь через п'ять хвилин Валик дістав член з рота моєї мами і ... вона відразу повернулася й обхопила губами хуй Гени. Щасливий Гена нагнувся і схопив маму за груди і став лапати їх, в один час рухаючись так, що б засунути хуй матусі в рот повністю. А Валік прилаштувався до мами ззаду, розкрив рукою краю пізди, засунув свій член в маму і почав трахкати її. Дивлячись на те, що мама почала інтенсивніше смоктати, стало зрозуміло, що їй це подобається. Близько десяти хвилин я примруженими очима вдивлявся, у той час як моя матуся стоячи на рак смокче член одному чоловікові, а другий трахає її ззаду в піхву!   Геннадію мабуть вже набридла ця поза. Він дістав хуй з рота мами, що щось шепнув Валику і той також витягнув свій член з гарячих стінок мамкіной пізди. Раптом Гена сів на стілець і притягнув до себе маму. Вона широко розсунула ноги і села кицькою на хуй Гени. Член увійшов до неї плавно як поршень. Валик підійшов до маминого обличчя і вставив хуй їй в рот, фотографії жінок голі знаменитості. І знову вони стали трахкати її разом! У такій позі вони залишалися ще кілька хвилин. Гена схопивши маму під сідниці насаджував її на свій хуй, а Валік давав їй в рот, в один час пестячи її груди. Наситившись мамкіним ротом, Валік за цицьки притягнув її над Генін членом і всадив мамі хуй ... в анальний отвір! Мама, миттєво зрозумівши, як вчинити в цій ситуації, підвела і широко розсунула в сторони ноги і Валік швидко всунув їй в пизду свій хуй. І ебля понеслася знову! Минуло хвилин 5-10, і Валік дістав член з мамкіного піхви і став кінчати мамі на живіт і груди. Судячи з усього Гена також був близький до оргазму.    Він натиснув мамі на спину, вона зігнулася, Гена встав на ноги і після кількох швидких поштовхів, висунувши член з жопи почав лити сперму матусі на спину. Вона сіла навпочіпки, обидва чоловіки стали над нею і мама почала по черзі смоктати їх Хуі. Мама смоктала у них ще хвилини дві, а після чоловіки зібралися і через кілька хвилин пішли, а мати так і сиділа на підлозі оголена вся в конче. Я заснув, так і не дочекавшись коли вона пішла митися.

Теги: фотографії, жінок, голі, знаменитості